IT’S TIME TO

KNOW US

Poczuj intensywność CampQuest

Tu Dawid z box „Crossfit Poznań”. Od wielu lat jestem pasjonatem sportów wytrzymałościowych i siłowych, Pomysł CampQuest zrodził się z chęci przeżycia czegoś niezwykłego. Gdy lato w Polsce dobiega końca, tradycyjnie zaczynam myśleć o wyjeździe na wyspę. Tym razem proponuje Wam wyjątkowe przeżycie – intensywny trening we współpracy z lokalną Crossfit w różnych pięknych lokalizacjach.

Moim celem jest stworzenie niezapomnianych wspomnień, które zainspirują Cię do przekraczania własnych ograniczeń i osiągania nowych celów. Tego typu wyjazdy to nie tylko trening to również okazja do odkrywania pięknych miejsc, poznawania nowych kultur i budowania trwałych relacji z innymi entuzjastami fitnessu.

Dołącz do nas i poczuj moc wspierającej społeczności, profesjonalnych trenerów i adrenaliny, która płynie w Twoich żyłach. Niezależnie od poziomu Twojej sprawności fizycznej, jesteśmy tutaj, aby wspólnie się motywować

Odkryj, jak daleko możesz zajść, gdy połączysz determinację, pasję i niezachwianą wolę. CampQuest zaprasza Cię na niezapomniane wyjazdy sportowe, które odmienią Twoje życie.


Daria Szychta

Passion and determination drive my life. From the very beginning, I have loved organizing events, outings, and travels. Now, I am joining CampQuest to continue fulfilling dreams and creating unforgettable experiences. Together, we will create exceptional crossfit retreats that will transform your life. Join us and unlock the potential within you. We are here to support you on your journey to success and fulfillment. With CampQuest, we will together create a story that inspires and motivates.

Dawid Kwiatkowski

Dawid the guy

Crossfit uczy, że postęp nie jest liniowy, że niepowodzenia i porażki są nieuniknione, ale tylko czynią cię silniejszym. Chodzi o nauczenie się podejmowania wyzwań, postrzegania ich jako szans na rozwój i ciągłego podążania do przodu, nawet gdy wydaje się to trudne. Chodzi o podróż, proces i ciągłe dążenie do stania się najlepszą wersją siebie

FOLLOW US ON INSTAGRAM

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI